10/23 07:00 |
29 |
Alexandar Lazarov v Maks Kasnikowski
|
6-2,6-4
|
10/22 08:40 |
28 |
Maks Kasnikowski v Terziev, Simeon
|
6-4,6-0
|
10/22 07:00 |
28 |
[317] Alexandar Lazarov v Alexander Donski
[256] |
6-1,6-4
|
10/21 08:50 |
27 |
Alexandar Lazarov v Valentin Vanta
|
6-3,6-1
|
10/21 08:15 |
27 |
Balzerani, Riccardo v Maks Kasnikowski
|
2-6,5-7
|
10/21 07:00 |
27 |
[483] Stefan Palosi v Alexander Donski
[256] |
3-6,2-6
|
10/21 07:00 |
27 |
Terziev, Simeon v Vladyslav Orlov
|
1-6,6-3,6-4
|
10/20 13:30 |
26 |
Alexandar Lazarov v Jasza Szajrych
|
6-3,6-1
|
10/20 11:25 |
26 |
Gabriel Donev v Maks Kasnikowski
|
0-6,6-7
|
10/20 09:50 |
26 |
Anthony Genov v Valentin Vanta
|
5-7,6-4,4-6
|
10/20 09:40 |
26 |
Kalender, Admir v Terziev, Simeon
|
4-6,4-6
|
10/20 09:00 |
26 |
Shumeiko, Pavel v Vladyslav Orlov
|
1-6,3-6
|
10/20 07:00 |
26 |
Stefan Palosi v Petr Nesterov
|
7-5,7-6
|
10/20 07:00 |
26 |
Balzerani, Riccardo v Szymon Kielan
|
7-6,6-4
|
10/20 07:00 |
26 |
Yanaki Milev v Alexander Donski
|
4-6,7-6,2-6
|
10/19 10:55 |
25 |
Alexandar Lazarov v Vlad Andrei Dancu
|
6-1,6-2
|
10/19 10:20 |
25 |
Mihai Razvan Marinescu v Maks Kasnikowski
|
6-7,2-6
|
10/19 09:45 |
25 |
Adam Jurajda v Jasza Szajrych
|
4-6,2-6
|
10/19 09:05 |
25 |
George Lazarov v Vladyslav Orlov
|
2-6,2-6
|
10/19 08:50 |
25 |
Dinko Dinev v Szymon Kielan
|
3-6,2-6
|
10/19 08:05 |
25 |
Valentin Vanta v Ivanov, Simon Anthony
|
6-3,6-2
|
10/19 07:00 |
25 |
Gabriel Donev v Gabriel Matuszewski
|
6-0,6-0
|
10/19 07:00 |
25 |
Stefan Palosi v Adriano Dzhenev
|
7-6,6-1
|
10/19 07:00 |
25 |
Martyn Pawelski v Yanaki Milev
|
2-6,6-4,1-6
|
10/18 11:10 |
25 |
Neil Oberleitner v Anthony Genov
|
2-6,4-6
|
10/18 09:45 |
25 |
Balzerani, Riccardo v Martin Benes
|
4-6,6-2,6-2
|
10/18 09:20 |
25 |
Piotr Czaczkowski v Petr Nesterov
|
4-6,3-6
|
10/18 08:30 |
25 |
Olaf Pieczkowski v Alexander Donski
|
6-7,5-7
|
10/18 07:00 |
25 |
Shumeiko, Pavel v Antonescu, Vasile
|
6-1,4-6,7-5
|
10/18 07:00 |
25 |
Terziev, Simeon v Wojcik, Yann
|
7-6,6-4
|